Úvod»O katalógu
O katalógu2017-03-10T19:55:43+01:00

Vitajte na stránkach Fitness Katalógu

Ak ste sa dostali až sem, pravdepodobne sa zaujímate o šport, fitness, cvičenie, posilňovanie alebo inú fyzickú aktivitu. V takom prípade ste na správnych stránkach. Úlohou Fitness Katalógu je poskytnúť Vám prehľadný internetový katalóg fitness trénerov, inštruktorov z rôznych oblastí fitness, športových masérov a zoznam fitnesscentier s kontaktnými údajmi. V prípade potreby môžete kontaktovať ktoréhokoľvek trénera alebo fitness centrum s Vašimi otázkami.

Všetky kategórie sú rozdelené podľa miesta ich pôsobenia. Vo Fitness Katalógu nájdete trénerov z Čiech a Slovenska.

Investícia do osobného trénera nieje zbytočná. Vráti sa Vám niekoľkonásobne v podobe úspechu. Fitness sa rýchlo stane Vašim životným štýlom. Pocity, ktoré to sprevádzajú sa nedajú opísať slovami.

 

Naštartujte podnikanie s nami

 

Nevadí, že nieste tréner v oblasti fitness. Môžete byť tréner atletiky, alebo futbalu. Aj pre Vás máme miesto. Chceme Vás v našom katalógu! Zaregistrujeme všetkých osobných trénerov. Pretože každú sekundu niekto hľadá trénera, ako ste Vy.

Chcem sa registrovať »

Ste inštruktor, či inštruktorka, bojových umení, skupinových lekcií? Tak potom máte dôvod, prečo sa zaregistrovať. Pretože tu môžete naštartovať svoju kariéru. Neskrývajte sa a dajte nám o sebe vedieť!

Chcem sa registrovať »

Ak ste masér alebo máte masážne štúdio, môžete mať o jednu prezentáciu navyše. Čím viac, tým lepšie pre vás. Neváhajte a zaregistrujte sa, budeme prvý, kde Vás ľudia budú hľadať.

Chcem sa registrovať »

A prečo sa neprezentujete u nás? Máte skvelú možnosť ako dať o sebe vedieť. Dáme Vám priestor, aký si zaslúžite.

Chcem registrovať »